Roztańczone Lato z Top Dance

roztańczone lato z top danceKochani mieszkańcy powiatu pruszkowskiego, mamy ogromną przyjemność zaprosić Wasze dzieci i młodzież na wspaniałą przygodę podczas naszych letnich warsztatów tanecznych w ramach projektu Roztańczone Lato z Top Dance! W sierpniu czekają Was niezapomniane zajęcia, pełne uśmiechu, ruchu i wesołej atmosfery. Będziemy tańczyć na świeżym powietrzu, korzystając z różnych lokalizacji w pobliżu parków i placów zabaw.

Co czeka na uczestników podczas tych wyjątkowych warsztatów?

🕺 Tańce Zabawowe: Nasz doświadczony zespół trenerów i instruktorów zapewni atrakcyjne i energiczne lekcje tańca, które wzbudzą radość i zapewnią świetną zabawę. Dzieci i młodzież będą miały okazję nauczyć się popularnych tańców, które rozbudzą pasję do ruchu i muzyki.

💃 Taniec Towarzyski: Ponadto, uczestnicy będą mieli szansę poznać podstawowe kroki tańca towarzyskiego, które sprawią, że poczują się pewniej na parkiecie.

🎁 Niespodzianki i Nagrody: Atrakcji na naszych warsztatach nie brakuje! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niespodzianki, a także czekają na Was nagrody za aktywny udział i zaangażowanie.

Niezależnie od poziomu umiejętności tanecznych, te warsztaty zapewnią Wam świetną zabawę i możliwość spędzenia aktywnie czasu w okresie wakacyjnym. To także doskonała okazja do poznania nowych przyjaciół, którzy podzielają pasję do tańca.

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji! Zapisy już ruszyły, więc zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego udziału. Udział jest bezpłatny!

Terminy i lokalizacja:

  • ZMIANA TERMINU! 4.08.2023 – Pruszków, park Kościuszki przy placach zabaw o 17:00
  • ZMIANA TERMINU! – gmina Brwinów, 17:30 – Płac zabaw przy ul. Pałacowej
  • 17.08.2023 – gmina Piastów, 17:30 – Płac zabaw koło Źródełka, przy ul.Piotra Wysockiego 6
  • 24.08.2023-  gmina Michałowice, 18:00 Plac Zabaw przy ul. 11 Listopada w Michałowicach
  • ZMIANA TERMINU! 31.08.2023 – Pruszków, park Kościuszki przy placach zabaw o 17:30, zakończenie projektu – nagrodzenie uczestników

Bądźcie z nami tego lata! Wesołość i taneczna energia gwarantowane! 💃🕺

Projekt dofinansowany ze środków powiatu pruszkowskiego.

 

Poprzednie letnie zabawy z Top Dance