Top Dance Cup 2023 – turniej, pokaz tańca i rodzinny piknik

Zapraszamy wszystkich wielbicieli tańca i tych, którzy mają ochotę spędzić aktywnie czas, na zorganizowany przez nasz klub na turniej tańca i rodzinny piknik z okazji zakończenia sezonu tanecznego.

Już 24.06.2023 w sobotę w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym odbędzie się niesamowite wydarzenie. Od godziny 10.00 zapraszamy na turniej i pokaz tańca. Będziemy mieli okazję podziwiać najlepszych tancerzy naszego powiatu. Impreza zostanie zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków powiatu pruszkowskiego w ramach realizacji zadania z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w roku 2023 oraz partnerowi wydarzenia MOS w Pruszkowie.

Podczas Top Dance Cup 2023 będziemy mogli obejrzeć najmłodszych uczniów szkoły, odbędą się pokazy przedszkolaków. Wystąpią przed nami również starsze pary młodzieżowe, które zachwyciły swoimi umiejętnościami sędziów na terenie całego kraju, w tym mistrzowie Mazowsza i Polski w klasach sportowych B i A 2022 r.

To nie wszystkie atrakcje, które zostały przygotowane dla gości. Po niesamowitym pokazie zapraszamy na piknik, który odbędzie się w godzinach między 12.00 a 16.00. Będzie to nie tylko okazja do poznania kadry i uczniów szkoły tańca, ale również wspaniała możliwość do spędzenia rodzinnego czasu. Klub zorganizuje liczne zabawy i konkursy. Możemy się spodziewać dmuchańców, waty cukrowej, pokazu baniek mydlanych. Wszystko z myślą o najmłodszych. Dla tych, którzy zgłodnieją, będzie przygotowany grill i stoiska z popcornem. Turniej i atrakcje dla gości będą całkowicie za darmo.

To kolejne i na pewno nie ostanie wydarzenie zorganizowane przez klub TOP DANCE w Pruszkowie. Wszystko po to, aby propagować sport wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta i wzbudzić miłość do tańca.

Impreza już za nami, sprawdź co się działo.

Przeczytaj więcej tu