Taniec dla dorosłych

W naszym klubie szkolimy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, zapewniając doskonałe warunki do treningu umiejętności tanecznych. Nasi Trenerzy to ludzie nie tylko z pasją i sukcesami, ale przede wszystkim mający za sobą wieloletnie doświadczenie w nauce tańca również osób dorosłych które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem towarzyskim i użytkowym.

Za nami lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć pierwszego tańca, kursów dla par początkujących, osób w wieku 50+ oraz warsztatów Latino Solo.

Taniec w Parach

Użytkowy taniec towarzyski dla dorosłych to zajęcia dla wszystkich którzy chcą w szybki, łatwy i przyjemny sposób opanować kroki tańca towarzyskiego w parach. Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, poznacie przystępnie opracowane kroki różnych tańców takich jak samba, chacha, walc, tango, salsa czy rock’n’roll oraz disco swing.
Zajęcia skierowane są do osób, które chcą się podszkolić i zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach!
Taniec w parach to wspaniała zabawa dla każdego, kto chce zadbać o kondycję, wspaniale się bawić i roztańczyć przed każdą imprezą! Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i z pasją, dołącz do nas!
Zapisz się już dziś!

Ladies Latino

Marzysz o nauczeniu się kroków żywiołowej salsy, energicznej cha cha cha czy zmysłowej rumby, ale nie masz partnera do tańca? Chciałabyś nauczyć się ruszać jak latynoskie tancerki, a przy okazji poczuć się pewniej na parkiecie?

Jeśli tak, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. W czasie naszego kursu będziesz miała okazję poznać gorące rytmy tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, cha cha cha, rumba, jive, salsa. Tańcząc lepiej poznasz swoje ciało, nauczysz się ładnie poruszać, nabierzesz pewności siebie i przypomnisz sobie jaką radość daje taniec..

Eleganckie, kobiece ruchy bioder, rąk, miękkość i zmysłowość – tego wszystkiego można nauczyć się na naszych zajęciach Latino Solo, by potem na imprezie królować na parkiecie wzbudzając zazdrość koleżanek oraz podziw mężczyzn. Zapisz się już dziś!

Ladies Latino Solo Pruszków

Pierwszy Taniec

Zapraszamy na indywidualne lekcje tańca dla narzeczonych.

Planując tą wyjątkową chwilę warto zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego zachęcamy do przygotowania pięknego pierwszego tańca z naszymi instruktorami!

Indywidualne podejście, pomoc w doborze muzyki, przyjemna atmosfera. Zadzwoń lub napisz do nas, i umów się na zajęcia!