Tańcz i ćwicz online z Top Dance!

Weź udział w bezpłatnych zajęciach sportowych i tanecznych w ramach projektu „Tańcz i ćwicz online z Top Dance!”. Cykl zajęć odbędzie się od 15 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020. Wszystkie zajęcia będą przeprowadzone w formie online, a więc każdy chętny będzie mógł dołączyć przy pomocy komputera, telefonu czy tabletu.

„Tańcz i ćwicz online z Top Dance!” to jest jedyny w swoim rodzaju program skierowany dla dzieci i młodzieży z Powiatu Pruszkowskiego. Zajęcia fizyczne (ogólnorozwojowe) oraz taneczne będą prowadzone przez trenerów klubu w atrakcyjnej formie. Ćwiczenia i program nauczania dostosowany będzie do wieku uczestników.

Zajęcia odbędą się dla 3 grup wiekowych:

 • Grupa przedszkolna 3-6 lat
 • Grupa dzieci starszych 7-13 lat
 • Grupa młodzieżowa 14-18 lat

Zajęcia taneczne będą się odbywały dwa razy w tygodniu, a zajęcia fizyczne raz w tygodniu. Uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości zajęć, jedyne co jest potrzebne, to rejestracja przez poniższy formularz zgłoszeniowy:

Zajęcia będą się odbywały przez bezpłatną aplikację ZOOM (tu znajdziesz poradnik jak zainstalować aplikację i korzystać z niej). Link na zajęcia zostanie wysłany na e-mail podany w powyższym formularzu zgłoszeniowym. Plan zajęć będzie udostępniony już wkrótce na tej stronie oraz na Facebook klubu.

Projekt „Tańcz i ćwicz online z Top Dance” jest realizowany w ramach dofinansowania uzyskanego od Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19.

Celem projektu jest wsparcie społeczności lokalnej oraz ochrony dzieci i młodzieży z Powiatu Pruszkowskiego przed skutkami epidemii. Zajęcia będą prowadzone w ciekawej formie, z użyciem uwielbianej przez dzieci i młodzież piosenek. Zajęcia zapewnią potrzebny ruch dla dzieci, podniosą poziom ich endorfin, spowodują że będą mieły lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne, spędzą czas w przyjaznej atmosferze nie wychodząc z domu i nie narażając siebie na możliwość zachorowana wirusem lub zarażenia kogoś innego

  Imię i nazwisko uczestnika zajęć

  Wybierz odpowiednią grupę wiekową

  Gmina zamieszkania uczestnika

  Email (będą wysłane linki na zajęcia online)

  Numer telefonu

  Dodatkowa informacja (np. doświadczenie taneczne uczestnika zajęć)