UKS TOP DANCE

UKS TOP DANCE jest pierwszym klubem sportowym w powiecie Pruszkowskim z dyscypliną sportowy taniec towarzyski. Działa na terenie całej Polski oraz zagranicą. UKS TOP DANCE został założony w kwietniu 2019 roku. Celami UKS TOP DANCE są m.in:

  • Upowszechnianie i rozwijanie rekreacji fizycznej i sportu
  • Popularyzowanie sportowego tańca towarzyskiego
  • Promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia
  • Organizowanie imprez i zawodów sportowych
  • Współpraca z innymi organizacjami w dziedzinie kultury fizycznej

Trenerami klubu są znani polskie tancerzy z bagażem sukcesów, doświadczeni trenerzy, więcej o naszej kadrze przeczytasz tu.

Już w pierwszym roku działalności klubu, zawodnicy UKS Top Dance uzyskali tytuły mistrzów i wicemistrzów Polski, medalistów mistrzostw Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego i zwyciężyli podczas dużej ilości Ogólnopolskich turniejów.

Klub się wyróżnia na tle innych szkół tańca na terenie Powiatu Pruszkowskiego i okolic swoim ciągłym rozwojem i dbaniem o zawodników. W roku 2020 po za stałymi zajęciami zostało zorganizowano 60 godzin bezpłatnych warsztatów w tym szkolenia z wybitnymi ekspertami z branży tanecznej i psychologiem sportu.

Klub wspiera swoich zawodników w pozyskiwaniu stypendiów i dofinansowania ze środków publicznych oraz w poszukaniach sponsorów z branży tanecznej (stroje, buty, itp.).

Klub organizuje turnieje Ogólnopolskie i w 2020 z sukcesem odbyło się aż dwie imprezy taneczne.

UKS TOP DANCE jest członkiem zwyczajnym Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego (MZTS) który jest członkiem Federacji Tańca Sportowego (FTS).

 

 

 

Zostań członkiem UKS TOP DANCE, wypełni wniosek online o przyjęcie i odezwij się do nas!

ZAPISY

REGULAMIN UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO TOP DANCE PRUSZKÓW 2021