ZAPISY OTWARTE NA LETNIE PÓŁKOLONIE 2024!

LETNIE PÓŁKOLONEI 2024

Masz od 6 do 12 lat? Przyłącz się do niezapomnianych letnich półkolonii taneczno-rekreacyjnych z Top Dance! 🕺💃 Czy marzysz o letnim wypoczynku pełnym tańca, sportu, atrakcji, zabawy i nowych przyjaźni? 🌟 Zapisz się już teraz na Letnie Półkolonie 2024!
Co możesz się spodziewać na naszych prozdrowotnych półkoloniach?
🌟 Rozwijaj swoje umiejętności taneczne: Bez względu na poziom zaawansowania, nasi instruktorzy pomogą Ci odkryć nowe techniki, poprawić styl i rozwijać talent taneczny. Tańczymy różne style: taniec sportowy, towarzyski, hip-hop, balet i więcej!
🌟 Doskonal swoje umiejętności sportowe: Uczestnicz w treningach z profesjonalnymi trenerami, aby osiągnąć nowe sukcesy i podnieść umiejętności sportowe!
🌟 Wspaniała atmosfera i atrakcje: Oprócz zajęć tanecznych i sportowych, czekają na Ciebie konkursy, wycieczki do kina, turnieje gier planszowych, zajęcia plastyczne i wiele innych aktywności!
🌟 Poznawaj nowych przyjaciół: Spotkaj rówieśników o podobnych zainteresowaniach i spędź niezapomniane chwile razem!
🌟 Bezpieczne i profesjonalne podejście: Nasza kadra jest wysoko wykwalifikowana, a półkolonie prowadzone są zgodnie z najwyższymi standardami.
Nie czekaj – zapisz się już dziś na letnie półkolonie z Top Dance! 🌞🎶
Półkolonie są zaplanowane dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Cena półkolonii to 650 zł.
W cenie: Gry planszowe, tematyczne taneczne zabawy, kino i dużo innych atrakcji edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych.
W cenę wchodzi pyszny obiad.
Zajęcia odbywają się 8:30-17:30 w SP 6 w Pruszkowie przy ul. Lipowa 31.
TURNUS I: 24.06-28.06 
TURNUS II: 26.08-30.08

Zapisz się już dziś!

 

Poprzednie edycji: