Menu

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Profesjonalny kurs dla dzieci powinien łączyć w sobie elementy treningu sportowego z zabawą. Doświadczeni trenerzy z Top Dance wiedzą, jak zachować równowagę między tymi dwoma czynnikami, dzięki czemu prowadzone zajęcia są bardzo efektywne. Taniec towarzyski to doskonały wybór dla młodych amatorów tej dyscypliny, którym zależy na osiągnięciu sukcesów. Jesteśmy prawdziwym klubem sportowym, dlatego już na pierwszych zajęciach przygotowujemy uczestników do fizycznej aktywności. Staramy się urozmaicać program ćwiczeń dla dzieci, aby przede wszystkim były one interesujące dla młodych kursantów. Jeśli chcesz zadbać o lepszą kondycję swojej pociechy, postaw na naszą ofertę. Propozycja od Top Dance jest skierowana zarówno dla amatorów, jak i dla młodzieży z doświadczeniem. Na naszych zajęciach uczestnicy poznają tańce towarzyskie – obowiązuje podział na dwa style, czyli standardowe oraz latynoamerykańskie. Do pierwszej grupy zalicza się walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep, a do drugiej: cha cha cha, samba, rumba, paso doble i jive. W przeciwieństwie do większości klubów, u nas poszczególne treningi są nauczane przez prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie.

Taniec towarzyski w Pruszkowie

Jedną z ciekawszych form sportowej aktywności, którą możesz zaproponować swoim pociechom, jest taniec towarzyski. Szkoła Top Dance wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych kursantów. U nas już od pierwszych lekcji maluchy uczą się podstaw.

Dbamy o to, aby prowadzone przez profesjonalistów lekcje choreografii i kroków był dla nich samą przyjemnością. Nasza kadra ma pedagogiczne doświadczenie, które pomaga dotrzeć do każdego młodego uczestnika. Prowadzimy zajęcia poprzez zabawę, jednakże to sportowa aktywność jest dla nas priorytetem. Najmłodsi kursanci poznają konkretne style tańców i świetnie się bawią przy akompaniamencie swoich ulubionych melodii.

Kładziemy szczególny nacisk na efektywność naszych zajęć, korzystając z profesjonalnych akcesoriów sportowych. Dodatkowym atutem jest nowoczesna sala do ćwiczeń – jeśli chcesz przekonać się, jak powinien wyglądać idealny parkiet, koniecznie nas odwiedź. Taniec towarzyski wspaniale wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Nasza profesjonalna kadra zapewnia dzieciom i młodzieży treningi nakierowane na poprawę kondycji. Specjalnie przygotowane ćwiczenia oddziałują również na psychiczne przygotowanie do zdobywania umiejętności z tej dyscypliny.

Trenerzy pomagają wzmocnić motywację i uczą utrzymywania koncentracji. Dzięki temu dzieci są lepiej przygotowane do rywalizacji podczas konkursów czy turniejów.

Taniec towarzyski dla dzieci

Taniec towarzyski dla młodzieży Pruszków

Taniec towarzyski dla młodzieży

Nasi najlepsi zawodnicy biorą udział w popularnych turniejach, na których odnoszą satysfakcjonujące sukcesy. Doświadczeni trenerzy z Top Dance wiedzą, w jaki sposób rozwijać umiejętności młodych kursantów. Na zajęciach są wykorzystywane sportowe akcesoria, takie jak elastyczne gumy i ciężarki.

Taniec towarzyski nie opiera się wyłącznie na trenowaniu nowych figur i choreografii. Nasza kadra kładzie nacisk nie tylko na prawidłową technikę, ale także ćwiczenia rozwijające wytrzymałość psychiczną. Regularnie prowadzimy symulację turniejów, które mają za zadanie nauczyć kursantów zdrowej rywalizacji i umiejętności utrzymania koncentracji na najwyższym poziomie. Dzięki temu już od najmłodszych lat początkujący tancerze są przygotowywani do osiągania zawodowych sukcesów.

W przypadku zajęć dedykowanych przedszkolakom zachowujemy balans między tańcami zabawowymi a towarzyskimi. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych lekcjach, sukcesywnie poprawiając swoją ogólną kondycję fizyczną.

Nauka w Top Dance rozpoczyna się od najprostszych choreografii, aby z czasem przejść do bardziej złożonych układów i skomplikowanych kroków. Prowadzimy zajęciach dla grup o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu trenowanie szybko przynosi upragnione rezultaty. To z kolei przekłada się na sukcesy zawodników w trakcie ogólnopolskich czy też międzynarodowych turniejów.

Masz już 12 lat lub więcej? Pewnie zastanawiasz się, czy nie jest za późno na naukę tańca od podstaw? A może masz już doświadczenie w innych stylach tanecznych i chciałabyś spróbować swoich sił w nowych kategoriach? Od zawsze chciałeś zająć się tańcem towarzyskim, ale nie miałeś odwagi? Z całą pewnością zajęcia w UKS Top Dance są właśnie dla Ciebie! Mamy specjalną ofertę dla młodzieży. Prowadzimy doszkalające lekcje dla nastolatków, gdzie w przyspieszonym tempie uczymy podstaw. Wszystko to pozwala na szybszą integrację z pozostałymi uczestnikami oraz starty na turniejach tańca. Nasze kursy są nastawione na sport, przygotowują młodzież do rywalizacji na turniejach. Ponadto oferujemy sportowe przygotowanie aż na 5 poziomach. Swoją działalność prowadzimy nie tylko w głównej siedzibie w Pruszkowie, ale również w innych lokalizacjach – zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć.
Dbamy o dobre samopoczucie dzieci i młodzieży – współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży. Nasi młodzi kursanci mogą liczyć na wsparcie psychologa sportowego i trenera fitness. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie psycho-fizyczne, między innymi poprzez symulację turniejów. Obowiązuje podział na 2 grupy najstarsze, w których prowadzimy zajęcia typowo sportowe, oraz 3 grupy początkujące w ramach sportu przygotowawczego. Stopniowo oswajamy naszych młodych tancerzy ze światem tanecznych rywalizacji. Początkowe grupy rywalizują w turniejach rekreacyjnych HGF, a bardziej doświadczeni kursanci walczą o tytuły mistrzowskie.