Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Taniec towarzyski to jest wyjątkowo atrakcyjna i najbardziej popularna forma tańca sportowego na całym świecie. Profesjonalny kurs dla dzieci dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem powinien łączyć w sobie elementy treningu sportowego z zabawą. Doświadczeni trenerzy z Top Dance wiedzą, jak zachować równowagę między tymi dwoma czynnikami, dzięki czemu prowadzone zajęcia są bardzo efektywne. Taniec towarzyski to doskonały wybór chłopców i dziewczyn w każdym wieku. Uprawianie tej formy tańca zapewnia potrzebny ruch, dobry humor, oraz umożliwia osiągnięcie sukcesów. Jesteśmy prawdziwym klubem sportowym, dlatego już na pierwszych zajęciach przygotowujemy uczestników do rywalizacji. Staramy się urozmaicać program ćwiczeń dla dzieci, aby przede wszystkim były one interesujące dla młodych kursantów. Jeśli chcesz zadbać o lepszą kondycję psychiczną i fizyczną swojej pociechy, postaw na naszą ofertę. Propozycja od Top Dance jest skierowana zarówno dla początkujących, jak i dla dzieci i młodzieży z doświadczeniem. Na naszych zajęciach uczestnicy poznają tańce towarzyskie – obowiązuje podział na dwa style, czyli standardowe oraz latynoamerykańskie. Do pierwszej grupy zalicza się walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot i quickstep, a do drugiej: cha cha cha, samba, rumba, paso doble i jive. W przeciwieństwie do większości klubów, nasze zajęcia są prowadzone przez stałą kadrę trenerską która ściśle współpracuje między sobą oraz z rodzicami tancerzy.

taniec towarzyski dla dzieci Pruszków

Taniec towarzyski w Pruszkowie

Jedną z ciekawszych form sportowej aktywności, którą możesz zaproponować swoim pociechom, jest taniec towarzyski. Szkoła Top Dance wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych uczestników. U nas już od pierwszych lekcji maluchy uczą się trzymać postawę taneczną oraz rozpoznawać rytm.

Dbamy o to, aby prowadzone przez profesjonalistów lekcje techniki tanecznej i choreografii byli dla nich samą przyjemnością. Nasza kadra ma wykształcenie pedagogiczne oraz ponad 1o letnie doświadczenie pracy z dziećmi w różnym wieku, które pomaga dotrzeć do każdego młodego uczestnika. Rozpoczynamy prowadzenie zajęć poprzez zabawę, jednakże to sportowe nastawienie jest dla nas priorytetem. Najmłodsi kursanci poznają konkretne style tańców i świetnie się bawią przy akompaniamencie swoich ulubionych melodii.

Kładziemy szczególny nacisk na efektywność naszych zajęć, korzystając z profesjonalnych akcesoriów sportowych. Dodatkowym atutem jest nowoczesna sala do ćwiczeń – jeśli chcesz przekonać się, jak powinien wyglądać idealny parkiet, koniecznie nas odwiedź. Taniec towarzyski wspaniale wpływa na ogólną sprawność fizyczną, umiejętność samowyrażania się oraz pracę zespołową. Nasza profesjonalna kadra zapewnia dzieciom i młodzieży treningi nakierowane na ogólną poprawę kondycji i specjalistycznej techniki tanecznej. Autorskie ćwiczenia oddziałują również na psychiczne przygotowanie do zdobywania umiejętności z tej dyscypliny.

Trenerzy pomagają wzmocnić motywację i uczą utrzymywania koncentracji. Dzięki temu dzieci są lepiej przygotowane do rywalizacji podczas konkursów czy turniejów.

Taniec towarzyski dla młodzieży Pruszków

Masz już 12 lat lub więcej? Pewnie zastanawiasz się, czy nie jest za późno na naukę tańca od podstaw? A może masz już doświadczenie w innych stylach tanecznych i chciałabyś spróbować swoich sił w nowych kategoriach? Od zawsze chciałeś zająć się tańcem towarzyskim, ale nie miałeś odwagi? Z całą pewnością zajęcia w UKS Top Dance są właśnie dla Ciebie! Mamy specjalną ofertę dla młodzieży. Prowadzimy doszkalające lekcje indywidualne dla nastolatków, gdzie w przyspieszonym tempie uczymy podstaw. Wszystko to pozwala na szybszą integrację z pozostałymi uczestnikami oraz starty na turniejach tańca. Nasze kursy są nastawione na sport, przygotowują młodzież do rywalizacji na turniejach. Ponadto oferujemy sportowe przygotowanie aż na 5 poziomach. Swoją działalność prowadzimy nie tylko w głównej siedzibie w Pruszkowie, ale również w innych lokalizacjach – zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć.

Dbamy o dobre samopoczucie dzieci i młodzieży – współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży. Nasi młodzi kursanci mogą liczyć na wsparcie psychologa sportowego i trenera fitness. Gwarantujemy kompleksowe przygotowanie psycho-fizyczne, między innymi poprzez symulację turniejów. Obowiązuje podział na 2 grupy najstarsze, w których prowadzimy zajęcia typowo sportowe, oraz 3 grupy początkujące w ramach sportu przygotowawczego. Stopniowo oswajamy naszych młodych tancerzy ze światem tanecznych rywalizacji. Początkowe grupy rywalizują w turniejach rekreacyjnych HGF, a bardziej doświadczeni kursanci walczą o tytuły mistrzowskie.

taniec towarzyski Pruszków