Zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków | Warszawa Ursus

Taniec może być prawdziwą pasją dla Twojej pociechy. Zapewnij jej trening na odpowiednim poziomie – doskonałym wyborem będą organizowane przez nas zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nasi trenerzy potrafią w umiejętny sposób połączyć beztroską rozrywkę z fizyczną aktywnością. Organizujemy lekcje dla różnych grup wiekowych, dopasowując ich szczegółowy program do możliwości fizycznych początkujących. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie aktywności do poziomu najmłodszych, dlatego proponujemy aż pięć poziomów zaawansowania dla grup tańca towarzyskiego z nastawieniem na sport. Na zajęcia można zapisać już 3-6-latków, którzy będą poznawać podstawowe choreografie w grupie roztańczonych brzdąców. Maluchy od lat 7 mają możliwość uczęszczania do grupy początkującej, która następnie jest kontynuowana. Dla dzieci posiadających już pewne doświadczenie proponujemy lekcje w grupie sportowej młodszej lub starszej. Dzięki udziałowi w poszczególnych grupach w klubie tańca dzieci nie tylko podejmują aktywność fizyczną, ale też mają możliwość integrowania się z rówieśnikami i poznawania tajników tej dyscypliny.

KURS TAŃCA – AUTORSKI PROGRAM EDUKACYJNY DLA TWOJEGO DZIECKA

zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków
Klub tańca Top Dance prowadzi zajęcia również w szkołach i przedszkolach. Oferta jest skierowana także dla najmłodszych dzieci, które uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy lekcje tańca w Pruszkowie i okolicach, dostosowując ich przebieg do wieku maluchów. Sportowe podejście do tej aktywności wyróżnia nas na tle konkurencji. Na kursie główną rolę odgrywa aktywność ruchowa. Dzięki temu najmłodsi kursanci wzmacniają swoją ogólną kondycję i poprawiają koordynację. Program treningów sprawdzi się nawet w przypadku grup z 3-latkami. Uważamy, że nauka tańca może polegać na umiejętnym połączeniu zabawy ze sportem. Najmłodszym kursantom proponujemy aktywność przy specjalnie dopasowanej muzyce, którą uwielbiają maluchy. Udowadniamy, że już w grupach przedszkolnych można wprowadzać podstawy tańca towarzyskiego, w tym samby, walca czy cha-cha-cha. Najmłodsi uczestnicy zajęć również poznają podstawy takich tańców jak: disco, hip-hop, polka, rock & roll. Top Dance stawia też na swoje własne projekty, przygotowując treningi z wykorzystaniem autorskich choreografii. Dzięki temu taniec sportowy staje się świetną okazją do poznania tańców, takich jak: „makarena”, „szalony czarodziej”, „kazaczok”. Mając na uwadze różny poziom znajomości technik, w grupach dla początkujących trenerzy rozpoczynają zajęcia od dodatkowych, prostych figur tanecznych, przechodząc stopniowo do zaznajamiania najmłodszych z ruchami konkretnego tańca towarzyskiego. Szkoła zajmuje się też organizacją imprez, balów karnawałowych czy spotkań integracyjnych dla dzieci. Dzięki rytmicznej muzyce i podejściu trenerów najmłodsi mają podczas nich okazję poznać bliżej taniec towarzyski w przyjemnej atmosferze.

KURSY TAŃCA DLA DZIECI – PROFESJONALNA KADRA CZEKA

W Top Dance pracują doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Dzięki sportowemu i pedagogicznemu wykształceniu prowadzone przez nich zajęcia dla najmłodszych są bardzo efektywne. W naszym zespole pracują profesjonaliści z wykształceniem zawodowym, którzy na swoim koncie posiadaj wiele sukcesów. Trenerzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zachęcić początkujących tancerzy do aktywności i jak urozmaicić swoje warsztaty. Nauka tańca w Top Dance jest nakierowana nie tylko na osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, ale także na psychiczne przygotowanie najmłodszych do turniejowej rywalizacji. Trenerzy współpracują z najlepszymi specjalistami w branży, dlatego zapewniają wsparcie również z zakresu psychologii czy wyboru profesjonalnych akcesoriów niezbędnych do treningów.
zajęcia taneczne Pruszków

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ POCIECHĘ NA LEKCJE TAŃCA?

Instruktorzy z Top Dance prowadzą zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie i okolicach, które są świetnym przygotowaniem do uczestnictwa w pierwszych pokazach tanecznych i turniejach. Podczas nauki najważniejszy jest sportowy charakter aktywności, który uczestnicy lekcji poznają poprzez zabawę. Nasi trenerzy uczą również koncentracji, niezbędnej pod kątem zdrowej rywalizacji. Top Dance udowadnia, że nauka tańca jest najlepszym sposobem na poprawę samopoczucia zarówno u najmłodszych, jak i starszych dzieci. Początkujący kursanci chętnie uczestniczą w lekcjach, ponieważ są prowadzone przez fajnych trenerów i dają możliwość przyszłościowego rozwoju. Kilkuletni uczestnicy są przygotowywani do samodzielnego zatańczenia na pokazach tanecznych oraz ogólnopolskich turniejach odpowiednich grup wiekowych. Udowadniamy, że warto postawić na profesjonalne kursy dla młodych – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!
kurs tańca Pruszków

ZAJĘCIA DLA DZIECI W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych wielbicieli tańca – chętnie nawiążemy współpracę z placówkami edukacyjnymi. Nasza nauka opiera się na zabawach ruchowych, w tym autorskich tańcach „makarena”,”can-can” itp. Staramy się wprowadzać różne formy tańca, np. rock n roll, polka czy disco. Sukcesywnie wprowadzamy też elementy tańca towarzyskiego – głównie cha cha, samby i walca. W przypadku zajęć dedykowanych przedszkolakom zachowujemy balans między tańcami zabawowymi a towarzyskimi. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych lekcjach. Zajmujemy się organizacją karnawałów, pokazów tanecznych i pikników dla dzieci. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma placówkami – zapewniamy atrakcyjne warunki, stabilność w prowadzeniu zajęć, profesjonalne podejście oraz możliwość dla dzieci kontynuacji nauki tańca w uczniowskim klubie sportowym.