Menu

Zajęcia taneczne dla dzieci

Taniec może być prawdziwą pasją dla Twojej pociechy. Zapewnij jej trening na odpowiednim poziomie – doskonałym wyborem będą organizowane przez nas zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nasi trenerzy potrafią w umiejętny sposób połączyć beztroską rozrywkę z fizyczną aktywnością. Organizujemy lekcje dla różnych grup wiekowych, dopasowując ich szczegółowy program do możliwości fizycznych początkujących amatorów tej dyscypliny. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie aktywności do poziomu najmłodszych, dlatego proponujemy aż pięć poziomów zaawansowania dla grup tańca towarzyskiego z nastawieniem na sport. Na zajęcia można zapisać już 4-6-latków, którzy będą poznawać podstawowe choreografie w grupie roztańczonych brzdąców. Maluchy od lat 7 mają możliwość uczęszczania do grupy początkującej, która następnie jest kontynuowana. Dla dzieci posiadających już pewne doświadczenie proponujemy lekcje w grupie sportowej młodszej lub starszej.

Kurs – propozycja aktywności dla Twojego dziecka

Zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków

Klub tańca Top Dance prowadzi zajęcia również w szkołach i przedszkolach. Oferta jest skierowana także dla najmłodszych dzieci, które uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy lekcje tańca w Pruszkowie i okolicach, dostosowując ich przebieg do wieku maluchów. Sportowe podejście do tej aktywności wyróżnia nas na tle konkurencji. Na kursie główną rolę odgrywa aktywność ruchowa. Dzięki temu najmłodsi kursanci wzmacniają swoją ogólną kondycję i poprawiają koordynację. Program treningów sprawdzi się nawet w przypadku grup z 3-latkami. Uważamy, że nauka tańca może polegać na umiejętnym połączeniu zabawy z aktywnością fizyczną. Najmłodszym kursantom proponujemy aktywność przy specjalnie dopasowanej muzyce, którą uwielbiają maluchy. Udowadniamy, że już w grupach przedszkolnych można wprowadzać podstawy tańca towarzyskiego, w tym samby, walca czy cha-cha-cha. Top Dance stawia też na swoje własne projekty, przygotowując treningi z wykorzystaniem autorskich choreografii. Dzięki temu taniec sportowy staje się świetną okazją do poznania tańców, takich jak: „makarena”, „czekolada”. Mając na uwadze różny poziom znajomości technik, w grupach dla początkujących trenerzy rozpoczynają zajęcia od dodatkowych, prostych figur edukacyjnych, przechodząc stopniowo do zaznajamiania najmłodszych z tajnikami konkretnego tańca towarzyskiego. Szkoła zajmuje się też organizacją imprez, balów karnawałowych czy spotkań integracyjnych dla dzieci. Dzięki rytmicznej muzyce i podejściu trenerów najmłodsi mają podczas nich okazję poznać bliżej taniec towarzyski.

Kursy tańca dla dzieci – profesjonalna kadra czeka

Kurs tańca Pruszków

W Top Dance pracują doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Dzięki sportowemu i pedagogicznemu wykształceniu prowadzone przez nich zajęcia dla najmłodszych są bardzo efektywne. W naszym zespole pracują profesjonaliści z wykształceniem zawodowym, którzy na swoim koncie posiadaj wiele sukcesów. Trenerzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zachęcić początkujących tancerzy do aktywności i jak urozmaicić swoje warsztaty. Nauka tańca w Top Dance jest nakierowana nie tylko na osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, ale także na psychiczne przygotowanie najmłodszych do turniejowej rywalizacji. Trenerzy współpracują z najlepszymi specjalistami w branży, dlatego zapewniają wsparcie również z zakresu psychologii czy wyboru profesjonalnych akcesoriów niezbędnych do treningów.

Dlaczego warto zapisać pociechę na lekcje tańca?

Instruktorzy z Top Dance prowadzą zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie i okolicach, które są świetnym przygotowaniem do uczestnictwa w pierwszych turniejach. Podczas nauki najważniejszy jest sportowy charakter aktywności, który uczestnicy lekcji poznają poprzez zabawę. Nasi trenerzy uczą również koncentracji, niezbędnej pod kątem zdrowej rywalizacji. Top Dance udowadnia, że nauka tańca jest najlepszym sposobem na poprawę kondycji fizycznej zarówno u najmłodszych, jak i starszych dzieci. Początkujący kursanci chętnie uczestniczą w lekcjach, ponieważ w przyszłości mogą wiązać się z konkretnymi tanecznymi sukcesami. Kilkuletni uczestnicy są przygotowywani do samodzielnego zatańczenia na pokazach tanecznych oraz ogólnopolskich turniejach odpowiednich grup wiekowych. Udowadniamy, że warto postawić na profesjonalne kursy dla młodych – sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Nauka tańca Pruszków

Zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych amatorów tańca – chętnie nawiążemy współpracę z placówkami edukacyjnymi. Nasza nauka opiera się na zabawach ruchowych, w tym autorskich tańcach makarena, czekolada itp. Staramy się wprowadzać różne dyscypliny tańca, np. rock n roll, polka czy disco. Sukcesywnie wprowadzamy też elementy tańca towarzyskiego – głównie cha cha, samby i walca. Zajmujemy się organizacją karnawałów, pokazów tanecznych i pikników dla dzieci. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma placówkami – zapewniamy atrakcyjne warunki.