ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI Pruszków | Warszawa Ursus

Poruszający serce taniec towarzyski może być prawdziwą pasją dla Twojej pociechy. Zapewnij jej trening na odpowiednim poziomie. Doskonałym wyborem będą organizowane w naszej szkole tańca w Pruszkowie oraz w Warszawie, w dzielnicy Ursus, zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nasi trenerzy potrafią w umiejętny sposób połączyć beztroską rozrywkę z fizyczną aktywnością. Organizujemy lekcje tańca dla różnych grup wiekowych, dopasowując ich szczegółowy program do możliwości fizycznych początkujących. Z Top Dance każde dziecko rozwinie swój słuch muzyczny, nauczy się rozpoznawać rytm muzyki, poprawi kondycję i koordynację ruchową. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie aktywności do poziomu najmłodszych, dlatego zajęcia dla dzieci mają aż pięć poziomów zaawansowania dla grup tańca towarzyskiego z nastawieniem na sport. Na zajęcia taneczne dla dzieci można zapisać już 3-6-latków, którzy będą poznawać podstawowe choreografie. Naukę tańca rozpoczną w grupie roztańczonych brzdąców. Maluchy od lat 7 mają możliwość uczęszczania do grupy początkującej, która następnie jest kontynuowana. Dla osób posiadających już pewne doświadczenie zajęcia prowadzone są w grupie sportowej młodszej lub starszej. Dzięki udziałowi w poszczególnych grupach w klubie tańca dzieci nie tylko podejmują aktywność fizyczną, ale też mają możliwość integrowania się z rówieśnikami, poznawania tajników tej dyscypliny i doświadczając świetnej zabawy.

 

KURS TAŃCA – AUTORSKI PROGRAM EDUKACYJNY DLA TWOJEGO DZIECKA

zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków
W klubie Top Dance zajęcia dla dzieci odbywają się w dedykowanych do tego celu salkach i nie tylko. Kursy tańca prowadzone są one również w szkołach i przedszkolach m. in. w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Oferta zajęć tanecznych jest skierowana także dla najmłodszych dzieci, które uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy lekcje tańca w Pruszkowie i okolicach, dostosowując ich przebieg do wieku maluchów. Sportowe podejście do tej aktywności wyróżnia nas na tle konkurencji. Na kursie główną rolę odgrywa aktywność ruchowa. Dzięki temu najmłodsi kursanci wzmacniają swoją ogólną kondycję, poprawiają koordynację i poczucie rytmu. Program treningów sprawdzi się nawet w przypadku grup z 3-latkami. Oferowane przez nas kursy tańca dla dzieci to doskonały sposób na to, aby Twoja pociecha mogła rozpocząć wymarzoną karierę małego tancerza. Uważamy, że nauka tańca może polegać na umiejętnym połączeniu zabawy ze sportem. Najmłodszym kursantom na zajęciach tanecznych proponujemy aktywność przy specjalnie dopasowanej muzyce, którą uwielbiają maluchy. Udowadniamy, że już w grupach przedszkolnych można wprowadzać podstawy tańca towarzyskiego, w tym samby, walca czy cha-cha-cha. Na zajęciach dzieci również poznają podstawy takich tańców jak: disco, hip-hop, polka, rock & roll. Top Dance stawia też na swoje własne projekty, przygotowując zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem autorskich choreografii. Dzięki temu taniec sportowy staje się świetną okazją do poznania tańców, takich jak: „makarena”, „szalony czarodziej”, „kazaczok”. Mając na uwadze różny poziom znajomości technik, w grupach dla początkujących trenerzy, z którymi współpracuje nasza szkoła tańca rozpoczynają zajęcia od dodatkowych, prostych figur tanecznych, przechodząc stopniowo do zaznajamiania najmłodszych z ruchami konkretnego tańca towarzyskiego. Zajmujemy się też organizacją imprez, balów karnawałowych , spotkań integracyjnych i innych zajęć dla dzieci. Dzięki rytmicznej muzyce i podejściu trenerów najmłodsi mają podczas nich okazję poznać bliżej taniec towarzyski w przyjemnej atmosferze.

 

KURSY TAŃCA DLA DZIECI – PROFESJONALNA KADRA CZEKA

W Top Dance pracują doświadczeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Dzięki sportowemu i pedagogicznemu wykształceniu prowadzone przez nich zajęcia taneczne dla najmłodszych dzieci są bardzo efektywne. W naszym zespole pracują profesjonaliści z wykształceniem zawodowym, którzy na swoim koncie posiadają wiele sukcesów. Trenerzy doskonale wiedzą, w jaki sposób zachęcić początkujących tancerzy do aktywności i jak urozmaicić swoje lekcje. Nauka tańca w Top Dance w Pruszkowie, oraz okolicy dzielnicy Ursus, jest nakierowana nie tylko na osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, ale także na psychiczne przygotowanie najmłodszych do turniejowej rywalizacji. Trenerzy współpracują z najlepszymi specjalistami w branży, dlatego zapewniają wsparcie również z zakresu psychologii czy wyboru profesjonalnych akcesoriów niezbędnych do treningów.
zajęcia taneczne Pruszków

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ POCIECHĘ NA LEKCJE TAŃCA?

Instruktorzy z Top Dance prowadzą zajęcia taneczne dla dzieci w Pruszkowie i okolicach, które są świetnym przygotowaniem do uczestnictwa w pierwszych pokazach tanecznych i turniejach. Podczas nauki tańca najważniejszy jest sportowy charakter aktywności, który uczestnicy lekcji poznają poprzez zabawę. Nasi trenerzy uczą również koncentracji, niezbędnej pod kątem zdrowej rywalizacji. Top Dance udowadnia, że nauka tańca jest najlepszym sposobem na poprawę samopoczucia zarówno u najmłodszych, jak i starszych dzieci – to także zajęcia ogólnorozwojowe. Początkujący kursanci chętnie uczestniczą w lekcjach, ponieważ są prowadzone przez fajnych trenerów i dają możliwość przyszłościowego rozwoju. Nasze kursy tańca dla najmłodszych dzieci to przede wszystkim dobra zabawa. Kilkuletni uczestnicy są przygotowywani do samodzielnego zatańczenia na pokazach tanecznych oraz ogólnopolskich turniejach odpowiednich grup wiekowych. Udowadniamy, że warto postawić na profesjonalne warsztaty dla młodych – sprawdź naszą szkołę tańca i przekonaj się sam!
kurs tańca Pruszków

ZAJĘCIA DLA DZIECI W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W PRUSZKOWIE

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych wielbicieli tańca – chętnie nawiążemy współpracę z placówkami edukacyjnymi. Nasza nauka opiera się na zabawach ruchowych, w tym autorskich tańcach „makarena”,”can-can” itp. Staramy się wprowadzać różne formy tańca, np. rock n roll, polka czy disco. Sukcesywnie wprowadzamy też elementy tańca towarzyskiego – głównie cha cha, samby i walca. W przypadku zajęć dedykowanych przedszkolakom zachowujemy balans między tańcami zabawowymi a towarzyskimi. Dzieci chętnie uczestniczą w naszych lekcjach. Zajmujemy się organizacją karnawałów, pokazów tanecznych i pikników dla dzieci. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma placówkami – zapewniamy atrakcyjne warunki, stabilność w prowadzeniu zajęć, profesjonalne podejście oraz możliwość dla dzieci kontynuacji nauki tańca w uczniowskim klubie sportowym.