Taniec towarzyski dla dzieci - grupy dla początkujących

 

Zajęcia dla dzieci taniec towarzyski grupy początkujące Pruszków

Z dumą prezentujemy nasze zajęcia dla 2 grup początkujących, idealne dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat oraz dla młodszych tancerzy od 10 do 13 lat. Nasza oferta to doskonały wybór dla wszystkich młodych entuzjastów tańca, którzy chcą poczuć radość ruchu, rozwijać swoje umiejętności taneczne i spędzać aktywnie czas w towarzystwie rówieśników.

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy, w godzinach 17:15-18:00. Natomiast dla grupy młodszych tancerzy w wieku 10-13 lat, zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, również od 17:15 do 18:00. Nasza stała kadrę trenerów jest doświadczona i wykwalifikowana, co zapewnia wysoki poziom nauczania, odpowiednie dostosowanie programu do wieku i poziomu zaawansowania uczestników oraz przede wszystkim bezpieczne ćwiczenia.

taniec towarzyski dla dzieci

Taniec Towarzyski - najlepsza forma tańca dla twojego dziecka

Taniec towarzyski jest wyjątkowo atrakcyjną i popularną formą tańca sportowego na całym świecie. Dlatego nasz profesjonalny kurs dla początkujących ma na celu połączenie treningu sportowego z przyjemnością i zabawą. Rozumiemy, że dla najmłodszych tancerzy najważniejsza jest frajda i motywacja do nauki, dlatego staramy się, aby zajęcia były interesujące i inspirujące.

Zapewniamy kompleksowy program nauki tańca towarzyskiego, obejmujący zarówno tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) jak i latynoamerykańskie (cha cha cha, samba, rumba, paso doble, jive). Dzięki temu nasi uczestnicy mają szansę poznać różnorodne style taneczne i rozwijać się w różnych kierunkach.

U nas tancerze od pierwszych lekcji uczą się nie tylko techniki tanecznej, ale również trzymania odpowiedniej postawy oraz rozpoznawania rytmu. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pedagogów z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nasze zajęcia prowadzone są przez stałą kadrę trenerów, co gwarantuje stabilność i doskonałą współpracę między nimi oraz z rodzicami naszych uczestników.

Dołącz do naszej szkoły tańca towarzyskiego w Pruszkowie!

Zadbaliśmy także o odpowiednie wyposażenie naszej nowoczesnej sali do ćwiczeń, aby zapewnić komfort i efektywność nauki. Uprawianie tańca towarzyskiego wpływa pozytywnie na ogólną sprawność fizyczną, umiejętność samowyrażania się oraz współpracę zespołową, co stanowi nieocenioną wartość w rozwoju każdego dziecka.

Po już kilku miesiącach nauki tańca w Top Dance dzieci są przygotowani do startu w pierwszych turniejach tanecznych m.in. organizowanych przez Top Dance w Pruszkowie.

Jeśli chcecie Państwo zapewnić swojemu dziecku radość ruchu, rozwój umiejętności tanecznych i fantastyczną zabawę w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku, to Top Dance jest idealnym miejscem dla Waszej pociechy! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby dołączyć do naszej tanecznej rodziny!