Mini Mini Dance 2-3 lat, Roztańczone Brzdące 4-6 lat - grupy dla najmłodszych

Roztańczone Brzdące 4-6 lat i Mini Mini Dance 2-3 lat to grupy taneczne stworzone specjalnie dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 6 lat, które uwielbiają tańczyć i chcą spędzić czas w radosnej atmosferze! Nasze zajęcia odbywają się w każdą środę od 17:00 do 17:20 dla 2-3 latków i od 17:30 do 18:00 dla 4-6 latków, dając Waszym maluchom możliwość roztańczenia się i rozwijania swojego talentu tanecznego.

W Roztańczonych Brzdącach i Mini Mini Dance połączyliśmy naukę tańca z zabawą, ponieważ wiemy, że dla najmłodszych dzieci to najskuteczniejszy sposób na przyswajanie nowych umiejętności. Nasz program skupia się na rozwijaniu koordynacji ruchowej oraz wrażliwości na rytm. Poprzez różnorodne ćwiczenia, gry i zabawy, dzieci poznają podstawy tańca i nabierają pewności w swoich ruchach.

Jednocześnie stawiamy na naukę dyscypliny. Wspieramy dzieci w budowaniu nawyków i zrozumieniu, że regularność i zaangażowanie przynoszą piękne efekty. Nasze zajęcia uczą również szacunku dla instruktorów i kolegów, a przy tym zachęcają do współpracy i integracji w grupie.

roztańczone brzdące 3-6 lat Top Dance Pruszków 1

Najlepsze zajęcia dla dzieci - Pruszków

Jesteśmy przekonani, że taniec powinien być przyjemnością, dlatego dołączając do Roztańczonych Brzdąców lub grupy Mini Mini Dance, Wasze dzieci będą miały okazję do odkrywania swojej pasji, wyrażania siebie poprzez ruch i po prostu dobrze się bawić! Nasz program jest otwarty dla nowych członków w każdej chwili, więc jeśli Wasze dziecko marzy o tańcu, to teraz jest idealny moment, by do nas dołączyć!

Nasi instruktorzy to doświadczeni profesjonaliści, pełni pasji do tańca i pracy z najmłodszymi. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności, zajęcia stają się fascynującym doświadczeniem dla każdego malucha. Dbamy o to, by atmosfera na lekcjach była przyjazna i zachęcająca, dając dzieciom poczucie bezpieczeństwa i swobody w wyrażaniu siebie. Podczas zajęć zawsze są obecni dwójka instruktorów co zapewnia możliwość lepszej kontroli uczestników i zapewnienia dobrej i bezpiecznej zabawy.

Dołącz już teraz!

Zapraszamy Was serdecznie do Roztańczonych Brzdąców i do grupy Mini Mini Dance! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt. Czekamy na Wasze małe tancerze i gwarantujemy, że nauka tańca u nas będzie niezapomnianą przygodą, pełną uśmiechu i radości! Dołącz już teraz do nas: TU

Roztańczone brzdące 3-6 lat zajęcia taneczne dla dzieci Pruszków