Grafik i Cennik – nowy sezon 2020/2021

20 sierpnia 2020

Nowy grafik i cennik na sezon 2020/2021 już są dostępne! Wybierz zajęcia dla siebie i zapisz się.

UKS Top Dance uruchomia nowe nabory dla początkujących, którzy będą mieli wybór treningów raz w tygodniu, lub dwa razy w tygodniu. Dla początkujących od 7 lat (zajęcia raz w tygodniu) zajęcia grupowe będą się odbywały w piątki o 17:15, będą trwały 45 minut. Dla początkujących od 7 lat (zajęcia dwa razy w tygodniu) zajęcia grupowe będą odbywać się we wtorki i czwartki o 17:15 i będą trwały po 45 minut. Podczas pierwszego roku nauki w UKS Top Dance grupy początkujące poznają podstawy tańców: samba, chacha, jive, walc angielski, quickstep i polka. Będą uczestniczyć w pokazach tanecznych oraz pierwszych ogólnopolskich turniejach tańca. Intensywniejsze zajęcia – dwa raza w tygodniu, pomagają dzieciom szybciej oswajać nowe kroki i umożliwiają dodatkową koncentrację na wzmocnieniu techniki tanecznej. Dzieci którzy szybko się uczą, intensywniej trenują mają możliwość awansowania do mocniejszej grupy.

Dla naszych najmłodszych tancerzy 3-6 lat kontynuujemy prowadzenie grupy roztańczone brzdące. W tej grupie nauka tańca jest połączona z zabawą. Zajęcia odbywają się w środy o 17:15 i trwają 45 minut. Na zajęciach dla tej grupy koncentrujemy się na rozwoju koordynacji ruchowej dzieci, poczuciu rytmu. Dzieci również przyzwyczajają się do dyscypliny. Dołączenie do tej grupy jest możliwe w każdej chwili.

W tym roku kontynuujemy zajęcia dla grup na trzech poziomach zaawansowania: kontynuacja, sportowa młodsza i sportowa starsza. Do tych grup zapraszamy dzieci już z tanecznym doświadczeniem. Kontynuacja 7-12 lat, to jest grupa dla dzieci którzy tańczą ok. 1-3 lat, rywalizowali w turniejach klubowych, lub ogólnopolskich w klasach tanecznych H lub G i znają podstawy takich tańców jak: samba, cha-cha-cha, jive, walc angielski, quickstep i polka. Sportowa młodsza to grupa dla dzieci którzy tańczą ponad 3 lata, aktywnie uczestniczą w turniejach ogólnopolskich, rywalizują w klasach F, E, D, biorą udział w obozach sportowych, szkoleniach i dodatkowych zajęciach indywidualnych. Dzieci w tej grupie już są zapoznani ze wszystkimi 10 tańcami towarzyskimi, i zaczynają uczyć bardziej zaawansowane kroki przygotowując do rywalizacji na turniejach międzynarodowych i mistrzowskich. Sportowa starsza to grupa dla dzieci i młodzieży którzy są w klasach sportowych D-S, aktywnie rywalizują od lat nie tylko na turniejach ogólnopolskich ale tak że mistrzowskich, międzynarodowych i zagranicznych. Biorą udział w obozach sportowych, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez nasz klub jak i współpracujące organizację. Zawodnicy tej grupy są liderami rankingów Federacji Tańca Sportowego, finalistami międzynarodowych turniejów WDSF, mistrzami Polski.

Jeśli nie wiesz która grupa jest odpowiednia, nie szkodzi, skontaktuj się z nami lub zgłoś się tu i w polu „dodatkowa informacja” opowiedz o swoim dziecku – a my doradzimy do której grupy najlepiej dołączyć.