Zatańcz z Top Dance!

24 października 2022

Szukasz powodu, by wstać z kanapy i wyłączyć Netflixa? A co powiesz na bezpłatne zajęcia taneczne w Pruszkowie? UKS Top Dance zaprasza na dwa różne cykle bezpłatnych tanecznych zajęć!

Idzie zima, ale ty nie chcesz jej spędzić zalegając pod kocem przed telewizorem? Szukasz ciekawej aktywności fizycznej, ale zajęcia fitness nie są dla Ciebie? A może chcesz ciekawie spędzić czas ze swoją drugą połówką i jednocześnie zrobić coś dla zdrowia? Jeśli choć jedna odpowiedź na te pytania brzmi tak to nie możesz przejść obojętnie obok oferty UKS Top Dance!

Nasz klub na jesienne wieczory poleca się z całkowicie bezpłatnymi zajęciami tanecznymi. Dla par przygotowano zajęcia, na których będzie można nauczyć się samby, chachy, walca, tanga, salsy czy poszaleć w stylu rock’n’rolla. Zajęcia to świetna okazja to wspólnego spędzania czasu z drugą połówką i budowania wzajemnego zaufania. Tak, tak taniec tego wymaga.

Dla Pań przygotowano dedykowane zajęcia z tańców latynoskich. Żywiołowa salsa, energiczna chacha oraz zmysłowa rumba – to wszystko jest w twoim zasięgu. W trakcie zajęć kursantki nie tylko naucza się podstaw tańca latynoskiego ale nabiorą pewności siebie, poznają swoje ciało, a jednocześnie poprawią kondycję!

Zadanie jest sfinansowano ze środków z budżetu Gminy Miasta Pruszków.