Trenuj z Top Dance online!

31 marca 2020

Aktualna sytuacja na świecie i w Polsce wymusiła na nas zawieszenie wszystkich zajęć grupowych w naszym klubie. Wiemy, że chcecie dalej kontynuować swój rozwój i utrzymywać formę aby po powrocie sytuacji do normy być w stanie w szybkim tempie wrócić na parkiet taneczny i uczestniczyć w turniejach tanecznych. Dlatego trenerzy UKS Top Dance specjalnie dla was otworzyli kanal na YouTube, na którym już dziś możecie znaleźć ponad 10 krótkich filmików z zestawami ćwiczeń w domu. A więc zachęcamy, trenuj z Top Dance online!

Ćwiczenia nie wymagają dużej przestrzeni albo dodatkowych profesjonalnych sprzętów sportowych, wystarczą rolki papieru toaletowego, lub paczki makaronu – których może i brakuje w sklepach, ale napewno są u każdego z nas w domu ?

#topdanceathome „workouts” – to seria ćwiczeń rozwijających ogólną sprawność fizyczną i działającą na różną grupę mięśni. W tych filmikach nie brakuję wesołej atmosfery i pozytywnej energii. Nagrania z serii „dancing tips” w tym czasie koncentrują się nad ćwiczeniami bardziej specjalistycznymi, którzy są przydatne w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, wpływają na poprawę koordynacji ciała, dokładności ruchów i zakresu pracy poszczególnych części ciała.

Nasze filmiki na YouTube są dostępne dla każdego. Trenuj z Top Dance online jeśli jesteś pasjonatem tańca towarzyskiego i entuzjastą sportu. Między innymi, już z nami ćwiczą tancerze z Poznania, Warszawy i innych miast Polski. Dziękujemy wszystkim kto wstawia swoje filmiki na portale społecznościowe i zaznacza @UKSTopDance i #topdanceathome. Bardzo jest nam miło że tylu z was kontynuuje swój postęp i nie zapominają o tańcu i zdrowym trybie życia.

Dla członków klubu juz po świętach ruszamy z zajęciami online w trybie „na żywo” przez darmową aplikację mobilną i komputerową. Szczegóły są dostępne na grupie klubu na Facebook. Jeśli ktoś chcę dołączyć do grona członków klubu i mieć możliwość ćwiczenia „na żywo” wraz z naszymi trenerami – zapraszamy do kontaktu i zapisu na zajęcia.