TOP DANCE CUP 2024 za nami!

24 czerwca 2024

Top Dance Cup 2024 to wyjątkowa impreza – turniej i pokazy taneczne połączone z piknikiem dla wszystkich mieszkańców powiatu pruszkowskiego.

Wydarzenie Top Dance Cup 2024 odbyło się 22 czerwca i było kolejnym sukcesem klubu.

Poranne zmagania taneczne
Od godziny 10:00 najmłodsi tancerze rywalizowali o Puchar Top Dance. Wystąpiły przedszkolaki oraz pary sportowe z klubu, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. To była doskonała okazja, aby zobaczyć, jak młodzi sportowcy radzą sobie na parkiecie i kibicować im w ich tanecznych zmaganiach.

Pokaz iluzji
O godzinie 12:00 na scenie pojawił się iluzjonista Kacper Mysiorek, który zaprezentował specjalny pokaz iluzji. Jego występ z pewnością zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Popołudniowy piknik
Po zakończeniu tanecznych zmagań organizatorzy zaprosili wszystkich na pysznego grilla. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, takich jak gry i zabawy, malowanie buziek, wata cukrowa, popcorn oraz dmuchańce. Wszystkie atrakcje były bezpłatne, co czyniło to wydarzenie idealnym miejscem na rodzinne spędzenie czasu.

Imprezę odwiedził Starosta Pruszkowski – Adrian Ejssymont. Impreza była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Powiatu Pruszkowskiego. Mamy nadzieję, że będziemy ponownie spotkać się na TOP DANCE CUP w 2025.