Nowy sezon rozpoczęty!

1 września 2021

Nowy sezon w naszym klubie już się rozpoczął. Dziś odbyli się pierwsze zajęcia otwarte dla grupy naszych najmłodszych roztańczonych brzdąców a już w piątek o 17:15 zawitamy na zajęciach początkujących tancerzy.

Ekipa UKS Top Dance – zarówno trenerzy, jak i zawodnicy – cały czas pracuje na najwyższych obrotach, czego dowodami są ich liczne sukcesy. Nasi zawodnicy zakwalifikowali się do finałów Mistrzostw Polski oraz zostali drugimi wicemistrzami Polski. Wielokrotnie występowali także w telewizji.

Prowadzimy nabory do grup dla początkujących dzieci lub do grup kontynuujących treningi. Serdecznie zapraszamy na zajęcia skierowane do kobiet – Ladies Latino oraz na kurs dla par. To rewelacyjny trening pewności siebie, a przy okazji okazja do poruszania się w rytm salsy lub cha-cha-cha.

Taniec tylko z Top Dance!

Jaki jest nasz przepis na sukces? Po pierwsze doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerska. Zajęcia prowadzi m. in. Paweł Tekiela – mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich oraz Szymon Kuliś – mistrz Polski, doktorant warszawskiej AWF. Po drugie – pokazujemy, że taniec jest dla każdego: od najmniejszych, 3-letnich tancerzy po roztańczoną starszą młodzież, a teraz i dorosłych. Po trzecie – profesjonalne podejście do tańca. Traktujemy go jak sport, ale bez nadęcia. Lubimy to, co robimy i staramy się tą pasją jak najbardziej zarazić naszych zawodników. Lubimy też bawić się tańcem, a „nauka przez zabawę” to dla nas jedno z najważniejszych haseł.

Zapisz się już dziś!