Nagrody dla UKS TOP DANCE

17 marca 2024

Nagrody dla UKS Top Dance

Odkryjcie z nami fascynujący świat sukcesów – które Uczniowski Klub Sportowy Top Dance osiągnął w ostatnich miesiącach!  Nasz klub, znany z pasji, zaangażowania i wybitnych osiągnięć na polu tańca sportowego, stale podnosi poprzeczkę i inspiruje innych do osiągania swoich marzeń! Pragniemy podzielić się z Wami niezwykłą podróżą naszej społeczności tanecznej, pełną triumfów, wyzwań i niezapomnianych chwil.

23 lutego podczas Gali Plebiscytu Perły Mazowsza wiceprezes klubu i trener, Paweł Tekiela, mistrz świata w tańcu, odebrał nagrodę dla klubu. UKS Top Dance wygrał w kategorii Sport i Rekreacja w gminie Pruszków.

Ale to tylko preludium do serii spektakularnych sukcesów, które nasz klub odniósł. Gracjan Rumiński i Nela Wyporska zostali wyróżnieni w I Gali Sportu Powiatu Pruszkowskiego, która odbyła się w malowniczym pałacyku w Otrębusach dnia 16 marca. Starosta Pruszkowski, Krzysztof Rymuza nagrodził nasza parę za swoje wybitne osiągnięcia w tańcu sportowym w kategorii sport młodzieżowy.

Zawodnicy klubu w 2023 podczas międzynarodowego turnieju tańca sportowego Top Dance Open 2023, zdominowała rywalizację, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowej! Ich wyjątkowa determinacja i nieprzeciętne umiejętności zaowocowały także sukcesami na arenie międzynarodowej, m.in. Litwie, Estonii i na Łotwie!

Trener Roku Powiatu Pruszkowskiego

Nie można także zapomnieć o naszym utalentowanym trenerze, Szymonie Kuliśu, który swoją mądrością, zaangażowaniem i profesjonalizmem kieruje naszych tancerzy na drodze do sukcesu!  Jego praca także została doceniona podczas Gali Sportu, gdzie został nagrodzony w kategorii Trener Roku 2023 powiatu pruszkowskiego.  To ogromny zaszczyt, który pokazuje, jak ważną rolę odgrywamy w społeczności lokalnej.

Liczne zwycięstwa na ogólnopolskich turniejach, mistrzostwach województwa, pucharach Polski i międzynarodowych zawodach to tylko niektóre z wyników zawodników klubu w 2023, które zostały docenione.

Wszystkie te osiągnięcia są nie tylko wynikiem ciężkiej pracy i determinacji naszych tancerzy i trenerów, ale również owocem zaufania i wsparcia, jakiego doświadczyliśmy ze strony naszej społeczności!  Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej niezwykłej podróży!  Niech te sukcesy będą inspiracją dla nas wszystkich, by dążyć do realizacji swoich marzeń i podążać za swoimi pasjami!