Bezpłatny Kurs Tańca dla Dorosłych

10 września 2023

Ruszamy z drugą edycją projektu Zatańcz z Top Dance dofinansowanego z budżetu gminy miasta Pruszków.

Pierwsza edycja w 2022 była ogromnym sukcesem, i dlatego ruszamy z kolejnym cyklem bezpłatnych zajęć, pierwsze zajęcia już w nadchodzący czwartek 14.09. Bezpłatny kurs będzie trwał aż do końca grudnia. Pod koniec warsztatów będzie przeprowadzona Mikołajkowa Potańcówka dla wszystkich uczestników oraz chętnych mieszkańców Pruszkowa.

Dla Pań (czwartki 19:30-20:15) przygotowano dedykowane zajęcia z tańców latynoskich. Żywiołowa salsa, energiczna chacha oraz zmysłowa rumba – to wszystko jest w twoim zasięgu. W trakcie zajęć kursantki nie tylko naucza się podstaw tańca latynoskiego ale nabiorą pewności siebie, poznają swoje ciało, a jednocześnie poprawią kondycję!

Dla par (czwartki 20:15-21:00) przygotowano zajęcia, na których będzie można nauczyć się samby, chachy, walca, tanga, salsy czy poszaleć w stylu rock’n’rolla. Zajęcia to świetna okazja to wspólnego spędzania czasu z drugą połówką i budowania wzajemnego zaufania. Tak, tak taniec tego wymaga. Na zajęcia dla par można przyjść solo i dobrać parę na zajęciach.

ZAPISY