Wyjątkowe taneczne wydarzenie – Pruszków.

17 stycznia 2020

Wyjątkowe taneczne wydarzenie Top Dance Cup 2020 jest zorganizowane przez UKS Top Dance Pruszków.

Już 23 lutego w Pruszkowie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Cup 2020 pod honorowym patronatem Pawła Makucha – Prezydenta Pruszkowa, Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Krzysztofa Rymuzy – Starosty Pruszkowskiego.

Zapowiada się nie tylko rywalizacja na wysokim poziomie ale też świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera. Impreza dla całych rodzin zarówno dla wielbicieli tańca jak i dla osób które chcą miło spędzić niedzielę i ujrzeć pokazy taneczne najmłodszych dzieci oraz zmagania sportowo-artystyczne tancerzy z Pruszkowa, między innymi aktualnych mistrzów Polski oraz par tanecznych z całej Polski i zagranicy.

– Taniec Sportowy jest piękną dyscypliną która łączy w sobie artystyczność i sport. Taniec sportowy jest sportem dla wszystkich – rozwija on ogólną sprawność fizyczną, poczucie rytmu, postawę w każdym wieku. Dlatego uważamy że bardzo ważne jest promować ten sport, a przez to – aktywny i zdrowy tryb życia. Turniej Top Dance Cup 2020 jest jedynym turniejem tańca sportowego Federacji Tańca Sportowego na terenie miasta Pruszkowa oraz powiatu Pruszkowskiego. Organizacją turnieju zajmują się nieodpłatnie profesjonaliści pełni pasji, ich celem jest promocja Pruszkowa jako miasta i powiatu który jest przyjazny uprawianiu sportu oraz umożliwienie dzieciom i młodzieży rywalizacji na dobrze zorganizowanym, pięknym turnieju– mówi Szymon Kuliś, prezes UKS Top Dance.

Każde dziecko które uczestniczy w rywalizacji sportu przygotowawczego uzyska nagrodę i dyplom, natomiast wszyscy finaliści w kategoriach sportowych – medale, dyplomy oraz zwycięzcy – puchary i nagrody rzeczowe od sponsorów turnieju.

Sponsorami turnieju są między innymi: WKD, sala zabaw Fikolki, Teleflora, Passion Dance, Vicante, Parus Image, Fabrizio Italian Bar.

Po raz pierwszy w Pruszkowie galę wieczorną wydarzenia poprowadzi niezastąpiona Iwona Pavlović, znana jurorka programu Tańca z Gwiazdami.

Start turnieju 09:45

Gala wieczorna 19:00

Bilety: 30 zł. – całodniowy Dzieci do lat 7 – wstęp wolny

Bilet wstępu miejsce przy stoliku 50 zł./osoba – rezerwacja miejsc drogą mailową

Top Dance Cup 2020 – to najlepsze taneczne wydarzenie tego roku na terenie miasta Pruszków, nie możesz tego przegapić! Widzimy się już 23 lutego ! Bilety oraz szczegóły dostępne na stronie oraz na wydarzeniu na Facebook.