NOWY NABÓR 2021/2022

Już ruszył nowy nabór na sezon 2021/2022! Grafik i cennik są dostępne, a zapisać się na zajęcia można tu. Zajęcia taneczne są prowadzone przez naszych wspaniałych, wykwalifikowanych trenerów z dużym doświadczeniem pracy z dziećmi w różnym wieku. UKS Top Dance to jest profesjonalny klub towarzyskiego tańca sportowego. Zawodnikami klubu są aktualne Mistrzowie Polski w kategorii dziecięcej. Z nami dziecko ma możliwość rozpocząć przygodę z tańcem w przyjemnej atmosferze, zabawowej formie oraz osiągnąć szczyt marzeń każdego sportowca.

UKS Top Dance uruchomia nowy nabór w sezonie 2021/2022 dla początkujących, którzy będą mieli wybór treningów raz w tygodniu, lub dwa razy w tygodniu.

Dla początkujących od 7 lat (zajęcia raz w tygodniu) zajęcia grupowe będą się odbywały w piątki o 17:15, będą trwały 45 minut.

Dla początkujących od 7 lat (zajęcia dwa razy w tygodniu) zajęcia grupowe będą odbywać się we wtorki i czwartki o 17:15 i będą trwały po 45 minut. Podczas pierwszego roku nauki w UKS Top Dance grupy początkujące poznają podstawy tańców: samba, chacha, jive, walc angielski, quickstep i polka. Będą uczestniczyć w pokazach tanecznych oraz pierwszych ogólnopolskich turniejach tańca. Intensywniejsze zajęcia – dwa raza w tygodniu, pomagają dzieciom szybciej oswajać nowe kroki i umożliwiają dodatkową koncentrację na wzmocnieniu techniki tanecznej. Dzieci które szybko się uczą, intensywniej trenują mają możliwość awansowania do bardziej zaawansowanej grupy.

Dla naszych najmłodszych tancerzy 3-6 lat kontynuujemy prowadzenie grupy roztańczone brzdące. W tej grupie nauka tańca jest połączona z zabawą. Zajęcia odbywają się w środy o 17:15 i trwają 45 minut. Na zajęciach dla tej grupy koncentrujemy się na rozwoju koordynacji ruchowej dzieci, poczuciu rytmu. Dzieci również przyzwyczajają się do dyscypliny. Dołączenie do tej grupy jest możliwe w każdej chwili.

W tym roku kontynuujemy zajęcia dla grup na trzech poziomach zaawansowania: kontynuacja, sportowa młodsza i sportowa starsza. Do tych grup zapraszamy dzieci już z tanecznym doświadczeniem.

Kontynuacja 7-12 lat, to jest grupa dla dzieci którzy tańczą ok. 1-3 lat. Rywalizowali w turniejach klubowych, lub ogólnopolskich w klasach tanecznych H lub G i znają podstawy takich tańców jak: samba, cha-cha-cha, jive, walc angielski, quickstep i polka.

Sportowa młodsza to grupa dla dzieci którzy tańczą ponad 3 lata. Aktywnie uczestniczą w turniejach ogólnopolskich, rywalizują w klasach F, E, D, biorą udział w obozach sportowych, szkoleniach i dodatkowych zajęciach indywidualnych. Dzieci w tej grupie już są zapoznani ze wszystkimi 10 tańcami towarzyskimi, i zaczynają uczyć bardziej zaawansowane kroki przygotowując do rywalizacji na turniejach międzynarodowych i mistrzowskich.

Sportowa starsza to grupa dla dzieci i młodzieży którzy są w klasach sportowych D-S. Aktywnie rywalizują od lat nie tylko na turniejach ogólnopolskich ale tak że mistrzowskich, międzynarodowych i zagranicznych. Biorą udział w obozach sportowych, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez nasz klub jak i współpracujące organizację. Zawodnicy tej grupy są liderami rankingów Federacji Tańca Sportowego, finalistami międzynarodowych turniejów WDSF, mistrzami Polski.

Jeśli nie wiesz która grupa jest odpowiednia, nie szkodzi, skontaktuj się z nami lub zgłoś się tu i w polu „dodatkowa informacja” opowiedz o swoim dziecku – a my doradzimy do której grupy najlepiej dołączyć.