Karnawałowy kurs tańca w Pruszkowie

3 grudnia 2019

Kurs tańca użytkowego już za nami, i zgodnie z Waszymi prośbami, ruszamy z nowym kursem! Karnawałowy kurs tańca dla dorosłych w Pruszkowie rusza już w ten piątek. Widzimy się 6 grudnia o 20:00 w SP 6 w Pruszkowie przy ul. Lipowa 31. Koszt zajęć to tylko 160 zł./os. za cały kurs (8 zajęć).

Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Już dziś skorzystaj z kursu tańca użytkowego. To tutaj poznasz figury i kroki, które będziesz mógł wykorzystać na zbliżającej się imprezie.
Karnawałowy kurs tańca dla dorosłych w Pruszkowie to nauka prostych kroków i przejść tanecznych , które pozwolą Ci bez dużego wysiłku szybko poczuć się pewnie na parkiecie! Figury są bardzo uniwersalne i bez problemu wykorzystasz je na każdej imprezie czy balu karnawałowym. Prostota łączy się tutaj z kreatywnością, dlatego każdy ma szansę szybko opanować podstawy i po prostu dobrze się bawić, niezależnie od doświadczenia na parkiecie. Również osoby które nie miały do tej pory wiele przygód z tańcem i unikają parkietu, po zapoznaniu się z podstawami tańca użytkowego zyskają pewność siebie, a imprezy karnawałowe nabędą dla nich nowego wymiaru.
Nauczysz się wyczucia rytmu i słuchania muzyki oraz w jaki sposób naturalnie rozpocząć taniec. Poznasz elementy tańca solo i w parze oraz szeroki zakres ciekawych i szybkich do przyswojenia kroków.
Zrozumiesz jak trzymać partnerkę za dłonie, aby nią nie szarpać, dzięki temu zaczniesz tańczyć w sposób przyjemny dla Was.
Gwarantujemy, że proponowany kurs okaże się świetnym wyborem dla osób w każdym wieku! Wystarczy, że założysz wygodny strój, weźmiesz obuwie na zmianę i w ten sposób możesz spędzić z nami miło swój czas wolny!

Zajęcia prowadzi dyplomowany instruktor sportowego tańca towarzyskiego, tancerz z najwyższą taneczną klasą S. Instruktor ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dorosłych, i dlatego zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, i kursanci z chęcią polecają UKS Top Dance swoim znajomym.

Jeśli nauka tańca w Pruszkowie to tylko w UKS Top Dance. Jeśli zainteresowałeś się naszym kursem, to zarejestruj się wypełniając formularz. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu. Dołącz do nas! Śledź nas również na Facebook!